Normally In Stock
Buy Schneider 9998SG480 5 Coil 18079 - SPARE PARTS DISCOUNT CP10 CP10 00785901376828 11.36 lb(US (5.15 kg Class 8536 type S starter 480 V AC 60 Hz, 440 V AC 50 Hz Lighting Contactors Type S Multipole Lighting Contactors (8903) Repair Parts