Schneider Electric QOB2125SL - Lug Kit
Normally In Stock
Schneider Electric QOB2125SL - Mini circuit breaker accessory, lug kit, 125A, 2 pole, 2 spaces, subfeed
Condition: New
Usually ships Same Day or Next Day*NON-CANCELLABLE, NON-RETURNABLE*
Description
Specifications
Manufacturer
Square D
Component
Lug Kit
Features
This QOB miniature circuit breaker two pole subfeed lug kit is rated 125 A at 240 VAC
Two spaces are required when this kit is used
Lugs will accept 12 AWG to 2/0 AWG aluminum or copper wire