Schneider Electric RC200SFMG Meter Mains - 200 Amp
Normally In Stock
Schneider Electric RC200SFMG - 200 Amp - 23.03" x 24.04" x 4.67" (HxWxD)
Description
Schneider Electric RC200SFMG - Meter mains, QO, CSED, ringless socket, 200A, outdoor surface mount, no bypass