Schneider Electric RC1624M100S Load Center - 100 Amp, 16 Spaces
Normally In Stock
Schneider Electric RC1624M100S - 100 Amp, 10 kA, 16 Spaces - 26.4" x 15.3" x 6.1" (HxWxD)
Description
Schneider Electric RC1624M100S - All in one, Homeline, CSED, ringless socket, 100A, surface mount, 16 spaces, 24 circuits, 10kA SCCR, no bypass