Schneider Electric RC2040M200CH Load Center - 200 Amp, 20 Spaces
Normally In Stock
Schneider Electric RC2040M200CH - 200 Amp, 22 kA, 20 Spaces - 36.5" x 15" x 5.8" (HxWxD)
Description
Schneider Electric RC2040M200CH - All in one, Homeline, combination service entrance, ringless socket, 200A, surface mount, 20 spaces, 40 circuits, 22kA SCCR, horn bypass