Schneider Electric RC816F100CH Meter Mains - 100 Amp, 8 Spaces
Normally In Stock
Schneider Electric RC816F100CH - 100 Amp, 8 Spaces - 36.4" x 15" x 6" (HxWxD)
Description
Schneider Electric RC816F100CH - Meter mains, Homeline, CSED, ringless socket, 100A, surface mount, maximum 8 spaces, 16 circuits, horn bypass