Schneider Electric RC2040M150CH Load Center - 150 Amp, 20 Spaces
Normally In Stock
Schneider Electric RC2040M150CH - 150 Amp, 22 kA, 20 Spaces - 36.5" x 15" x 5.9" (HxWxD)
Description
Schneider Electric RC2040M150CH - All in one, Homeline, CSED, ringless socket, 150A, surface mount, 20 spaces, 40 circuits, 22kA SCCR, horn bypass