Schneider Electric RC2040M200CGP Load Center - 200 Amp, 20 Spaces
Normally In Stock
Schneider Electric RC2040M200CGP - 200 Amp, 22 kA, 20 Spaces - 36.7" x 14.8" x 6.1" (HxWxD)
Description
Schneider Electric RC2040M200CGP - All in one, Homeline, combination service entrance, ringless socket, 200A, surface, 20 spaces, 40 circuits, 22kA SCCR, OH, UG, no bypass, generator