Schneider Electric SC2040M200C Load Center - 200 Amp, 20 Spaces
Normally In Stock
Schneider Electric SC2040M200C - 200 Amp, 10 kA, 20 Spaces - 33.16" x 15.09" x 7.44" (HxWxD)
Description
Schneider Electric SC2040M200C - All in one, Homeline, CSED, ringed socket, 200A, surface mount, 20 spaces, 40 circuits, 10kA SCCR, no bypass