Schneider Electric RC2040M200S Load Center - 200 Amp, 20 Spaces
Normally In Stock
Schneider Electric RC2040M200S - 200 Amp, 22 kA, 20 Spaces - 41.18" x 18.76" x 5.41" (HxWxD)
Description
Schneider Electric RC2040M200S - All in one, Homeline, CSED, ringless socket, 200A, surface mount, 20 spaces, 40 circuits, 22kA SCCR, no bypass