Eaton ECCVH150R Enclosed Circuit Breaker - 150 Amp, Two Pole
Normally In Stock
Eaton ECCVH150R - 2P 150A 25KAIC ENCLOSED CIRCUIT BREAKER, CCVH2150 & ECC225R
Description
Eaton ECCVH150R - 2P 150A 25KAIC ENCLOSED CIRCUIT BREAKER, CCVH2150 & ECC225R - 5.7" x 9.6" x 24.5" (HxWxD)