Eaton VM160CJ-HA - Mining Rated Contactor 160 Amp 120 Max Volt
Normally In Stock
Eaton VM160CJ-HA Non-Reversing 160 Amp - 120 Max Volt - 8.2" x 2.4" x 3.35" (HxWxD)
Description
Eaton VM160CJ-HA - 160A, 120VAC coil, High Altitude
Specifications
Starter Coil Voltage
120 VAC