Phoenix Contact 1191887 Surge protection device BXT-4XS-SEC-T3-120+2X2-24
Normally In Stock
BXT-4XS-SEC-T3-120+2X2-24 Phoenix 1191887 Wall-mounted NEMA 4/4X (IP66) 316L stainless steel enclosure with surge protection for 120 V AC/DC power and two 24 V DC loops with 28 V DC MCOV