Schneider Electric HCM48TFD - Front Trim
Normally In Stock
Schneider Electric HCM48TFD - Trim front, I-Line Panelboard, HCJ, flush mount, w/door, 32in W x 48in H
Condition: New
Usually ships Same Day or Next Day*NON-CANCELLABLE, NON-RETURNABLE*
Description
Specifications
Manufacturer
Schneider Electric
Component
Accessories
Sub Component
Trim
Features
600VAC, 250VDC maximum