Schneider Electric HCT2DH42 - Drip Hood
Normally In Stock
Schneider Electric HCT2DH42 - Drip hood, I-Line Panelboard, HCP, surface, 42in W x 9.5in D
Description
Specifications
Manufacturer
Schneider Electric
Component
Accessories
Sub Component
Drip Hood
Features
600VAC, 250VDC maximum