Schneider Electric QO148L125GS Load Center - 125 Amp, 120/240 VAC, 4 Spaces, NEMA 1
Normally In Stock
Schneider Electric QO148L125GS - Single Phase 3 Wires, 125 Amp, 10 kA, 120/240 VAC, 4 Spaces - 14.8" x 8.9" x 4.3" (HxWxD)
Description
Schneider Electric QO148L125GS - Load center, QO, 1 phase, 4 spaces, 8 circuits, 125A fixed main lugs, NEMA1, gnd bar, surface cover