Schneider Electric QO112M100PC Load Center - 12 Spaces, NEMA 1
Normally In Stock
Schneider Electric QO112M100PC - 22 kA, 12 Spaces - 5.7" x 16" x 17.7" (HxWxD)
Description
Schneider Electric QO112M100PC - Load center, QO, 1 phase, 12 spaces, 24 circuits, 100A convertible main breaker, PoN, NEMA1, combo cover, UL