Schneider Electric QO124M100PCVP Load Center - 24 Spaces, NEMA 1
Normally In Stock
Schneider Electric QO124M100PCVP - 22 kA, 24 Spaces - 23.5" x 16.2" x 5.6" (HxWxD)
Description
Schneider Electric QO124M100PCVP - Load center, QO, 1 phase, 24 spaces, 24 circuits, 100A convertible main breaker, PoN, NEMA1, combo cover, UL, value pack