Schneider Electric QO124M100PRB Load Center - 24 Spaces, NEMA 3R
Normally In Stock
Schneider Electric QO124M100PRB - 22 kA, 24 Spaces - 23.7" x 15.5" x 4.8" (HxWxD)
Description
Schneider Electric QO124M100PRB - Load center, QO, 1 phase, 24 spaces, 34 circuits, 100A convertible main breaker, PoN, NEMA3R, UL