Schneider Electric RC816F200C Meter Mains - 200 Amp, 8 Spaces
Normally In Stock
Schneider Electric RC816F200C - 200 Amp, 8 Spaces - 36.13" x 14.63" x 5.75" (HxWxD)
Description
Schneider Electric RC816F200C - Meter mains, Homeline, CSED, ringless socket, 200A, surface mount, maximum 8 spaces, 16 circuits, no bypass